Duyurular

Müsilaj Örneği: Sorunlar, Çözüm Önerileri, Destek Mekanizmaları Semineri

Noktasal ve yayılı kirlilik kaynakları, katı atıkların yönetiminde yaşanan eksiklikler gibi baskı unsurları sonucunda ortaya çıkan sorunlardan bir tanesi olan müsilaj oluşumunun örnek vaka olarak ele alındığı seminer kapsamında; çevre sorunlarının çözümüne katkı sağlayabilecek projeler açısından fırsat olarak değerlendirilebilecek destek mekanizmaları hakkında bilgi aktarılacaktır.

Seminerde; Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Florida Uluslararası Üniversitesi, Avrupa Birliği Başkanlığı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’ndan konuşmacılar yer alacaktır.

2 Haziran 2022 tarihinde saat 15:30’da gerçekleştirilecek seminere katılım linkinin tarafınıza ulaştırılması için aşağıda yer alan kayıt linkinden ilgili sayfaya ulaşarak kaydolmanız gerekmektedir. Hatırlatma için, tarafınıza gönderilecek e-postada yer alan outlook eklentisini kurmayı unutmayınız.

https://www.gmka.gov.tr/seminer-kayit-formu

Çanakkale Yatırım Destek Ofisi
İsmetpaşa Mh. Asaf Paşa Cd. No: 78
Merkez/Çanakkale
İletişim
Bu sitede yayınlanan her türlü bilgi ve belge Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından sağlanmıştır. Tüm hakları saklıdır. © 2022 Web Tasarım