Haber ve Duyurular
Haber Galerisi

“Özel Sektöre Dijital Pazarlama Eğitimi” Çanakkale’de Yapıldı

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA) başlattığı sektörel eğitimler son olarak “Pazarlamada İnovasyon ve Dijital Pazarlama Eğitimi” Programıyla Çanakkale’de gerçekleştirildi. Çoğunluğu özel sektörden olan katılımcılar, rekabetçi dünyada yeni stratejiler üzerine uzmanından eğitim aldı.

GMKA bu yıl içerisinde başlattığı sektörel eğitim programlarıyla bölgede bulunan firmaların ihtiyaç duyduğu eğitimleri vermeye devam ediyor. Bugüne kadar Devlet Destekleri Eğitimi ve Dış Ticaret İstihbarat Kanalları eğitimi veren GMKA, son olarak Pazarlamada İnovasyon ve Dijital Pazarlama Eğitimi Programıyla özel sektör katılımcılarına bir gün süren bir eğitim düzenledi.

Çanakkale’de Çanakkale İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleşen eğitime sektör temsilcilerinden 71 kişilik katılım sağladı. Sektörün ihtiyaçlarına göre en iyi eğitimcilerle düzenlenen eğitim programlarında, bölgedeki firmaların kurumsal kapasitelerinin yükseltilmesi amaçlanıyor.

TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı, Bilim Sanayi Ve teknoloji Bakanlığı Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Değerlendirme Komisyonu Üyesi ve TÜBİTAK TEYDEP Girişimcilik Destekleme Grubu Yürütme Kurulu Üyesi Melek Bar Elmas’ın verdiği eğitimde katılımcılara; Ürün ve markanın evrimi: Sürüden ayrılma zamanı; Yeni dünyada marka olmak için pazarlama nasıl yapılmalı?; Dijital pazarlamanın anahtarı: SEO, Hashtag; Hangi Digital Ortamlar’da pazarlama yapılmalı ve Gizli hazineler: Mobil Uygulamaların pazarlama gücü konularında güncel bilgiler sunuldu.

 

Çanakkale Yatırım Destek Ofisi
İsmetpaşa Mh. Asaf Paşa Cd. No: 78
Merkez/Çanakkale
İletişim
Bu sitede yayınlanan her türlü bilgi ve belge Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından sağlanmıştır. Tüm hakları saklıdır. © 2024 Web Tasarım