Haber ve Duyurular
Haber Galerisi

TOBB2B İle Ticarette Birliğin Gücünü Keşfedin

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hazırlanan; yerli ve yabancı iş dünyasını bir araya getiren, işbirliği olanaklarını geliştiren ve KOBİ’lerin potansiyel iş ortaklarını tanımaları için profesyonel bir eşleştirme e-platformu olan TOBB2B ile hem Türk hem de yabancı firmalar ürünlerini, faaliyetlerini ve yapmak istedikleri işbirliği tiplerini internet ortamına aktarabiliyor, talep ve tekliflerini sunabiliyor.

Günümüz en son teknolojik gelişmelerin imkanlarından faydalanılarak kurulan sistemin başlıca amacı, 2017 yılında başlattılan “Global Kobiler” hedefi çerçevesinde, özellikle KOBİ’lerin yurtdışına açılmalarına katkı sağlama, yeni pazarlar ve müşteriler bulma, satışlarını artırma ve dolayısıyla ülke ekonomisine döviz kazandırmak. Bu amaç ve hedefler çerçevesinde, elektronik ticaretin giderek yaygınlaştığı küresel ekonomiye KOBİ’leri adapte etmek, gerek yurtiçinde gerek yurtdışında iş bağlantıları sağlanmasına katkıda bulunmak için www.tobb2b.org.tr TOBB bünyesinde kurulmuştur.

Bu platform, firmaların yeni iş bağlantıları kurmalarına imkan tanırken, aynı zamanda 7/24 sanal fuar ortamı ile elektronik ticarete katkı sağlayacak. Mobil cihazlarla uyumlu olan bu proje ile firmalar, mal alım, satım ve işbirliği taleplerini dijital ortamda ücretsiz olarak yayınlayabilecekler. İhale, özelleştirme ve yatırım projelerinin de yer aldığı bu dijital platformu, Türkiye’nin en güçlü özel sektör çatı kuruluşu olarak Türk özel sektörünün hizmetine sunmuştur.

 

Çanakkale Yatırım Destek Ofisi
İsmetpaşa Mh. Asaf Paşa Cd. No: 78
Merkez/Çanakkale
İletişim
Bu sitede yayınlanan her türlü bilgi ve belge Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından sağlanmıştır. Tüm hakları saklıdır. © 2024 Web Tasarım